Hot Shapers

Shëno vlerësimin tënd

Hot Shapers

Hot Shapers

1 493 Lekë

1 990 Lekë

-25%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Strece Hot Shapers

Strece Hot Shapers qe ju ndihmojne te djersini me shume.

Prodhuar me materiali neotex i cili stimulon djersitjen ne cdo moment te dites.

Materiali Neotex rrit temperaturen e trupit, stimulon djersitjen dhe thith djersen duke mos lejuar qe djersa te dale ne siperfaqe.

Ju ndihmon te djersini ne pjesen e vitheve dhe kofsheve.

Ju do djersini edhe duke ecur, kjo fale materialit i cili stimulon djersitjen ne cdo moment.

Mund te mbahen veshur si strece te thjeshta ne shtepi, kur dilni shetitje, ne palester etj.

Jane shume komode dhe te dizenjuara qe te rrine ngjit pas trupit.

Keshillohet te lahet me dore, me uje te vaket.