Kit Nail Buffer Bellisima

10233

1 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Thonj te rregullt dhe me shkelqim

2 Jave nuk keni nevoje te merreni me thonjte nese perdorni Bellisima Kitt nail

2 mikro rulle si limues dhe 2 per shkelqim. 

Marka Imetec

Më shumë informacion

Thonj te rregullt dhe me shkelqim

2 Jave nuk keni nevoje te merreni me thonjte nese perdorni Bellisima Kitt nail

2 mikro rulle si limues dhe 2 per shkelqim. 

Fleta e të dhënave

Marka Imetec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: