Set Bath Blaster 4

Shëno vlerësimin tënd

Set Bath Blaster 4

Set Bath Blaster 4

  • Garanci ne cilesi
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Set Bath Blaster 4 Shiko te zmadhuar

AI0008

1 300 Lekë

1 600 Lekë

-300 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set Bath Blaster 4

Ky set Bath Blaster vjen tek ju me 4 aroma dhe forma mjaft te vecanta 

Eshte ideali per dhuraten qe mund ti beni te dashures suaj duke permbajtur ne te 4 produkte me aromat me unike

Me hedhjen e tyre ne vaske gjithcka do te ndryshoje pasi ju do ndjeheni si ne boten e aroma therapive dhe gjithashtu lekura juaj do jete hidratuar dhe lemuar me se miri

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme