Kreher Profesional per Drejtimin e Flokeve Sokany SK-1006

  18212

  5 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Kreher Profesional per Drejtimin e Flokeve Sokany SK-1006

  Kreher profesional per drejtimin e flokeve, i markes Sokany.

  Ky kreher ju ofron drejtimin e deshiruar dhe i jep shkelqim flokeve..

  Ju ndihmon te drejtoni floket tuaj shume shpejt, kjo fale sistemit te kreherit i cili ngrohet shume shpejt.

  Drejton floket tuaj me nje kalim te vetem.

  Ngrohet per 30-45 sekonda.

  Perdoret ne floke te thate dhe te lagur.

  Me dhembeza qeramike dhe me efekt jonizues.

  Arrin nxehtesi nga 185 deri ne 230 grade, ndersa nga jashte kreheri ka nje temperature shume te ulet.

  Me ekran te vogel LED per te treguar temperaturen.

  Kabulli rrotullohet 360​​°.

  • Specifikimet
  • Permasa: e pllakave: 130 х 45 mm