Krem Carroten per Fytyren SPF 30

19014

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Krem Carroten per Fytyren SPF 30

Krem per nje lekure te bute dhe pa njolla, mat.

Mbroni lekuren nga djegiet nga dielli dhe plakja e parakohshme.

Mjafton nje aplikim i thjeshte ne fytyre, qafe dhe dekolte para ekspozimit ndaj diellit. Ju duhet ta riaplikoni pas notit apo fshierjes.

Kremi ka nje formule te avancuar i cili ekuilibron rrezet UV, UVA/UVB qe bien ne lekuren tuaj. Perhapet lehteisht duke e lene lekuren tuaj te bute dhe perben nje baze te ideale hidratuese per aplikimin e make - up.

Me faktor mbrojtes SPF 30.

Perthithet lehte nga lekura duke mos lene shkelqim.

Kapaciteti 50ml

Gjinia Femer
Marka Carroten

Më shumë informacion

Krem Carroten per Fytyren SPF 30

Krem per nje lekure te bute dhe pa njolla, mat.

Mbroni lekuren nga djegiet nga dielli dhe plakja e parakohshme.

Mjafton nje aplikim i thjeshte ne fytyre, qafe dhe dekolte para ekspozimit ndaj diellit. Ju duhet ta riaplikoni pas notit apo fshierjes.

Kremi ka nje formule te avancuar i cili ekuilibron rrezet UV, UVA/UVB qe bien ne lekuren tuaj. Perhapet lehteisht duke e lene lekuren tuaj te bute dhe perben nje baze te ideale hidratuese per aplikimin e make - up.

Me faktor mbrojtes SPF 30.

Perthithet lehte nga lekura duke mos lene shkelqim.

Kapaciteti 50ml

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Marka Carroten

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: