Krem Carroten per Fytyren SPF 50

19061

990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Krem Carroten per Fytyren SPF 50

Krem per fytyren e markes Carroten me faktor mbrojtes SPF 50.

Mbroni lekuren nga dielli me kompleks vitaminash A,E+C mbron lekuren tuaj nga plakja

Me një kompleks të formuluar dhe të balancuar të vitaminës A + C + E që ndihmon rindërtimin e kolagjenit dhe eliminimin e radikalëve të lirë, përgjegjës për plakjen e parakohshme të lëkurës.

Testuar dermatologjikisht / Rezistent ndaj ujit. Kapaciteti 50ml

Mjafton nje aplikim i thjeshte ne fytyre, qafe dhe dekolte para ekspozimit ndaj diellit. Ju duhet ta riaplikoni pas notit apo fshierjes.

Pesha 50 ml

Më shumë informacion

Krem Carroten per Fytyren SPF 50

Krem per fytyren e markes Carroten me faktor mbrojtes SPF 50.

Mbroni lekuren nga dielli me kompleks vitaminash A,E+C mbron lekuren tuaj nga plakja

Me një kompleks të formuluar dhe të balancuar të vitaminës A + C + E që ndihmon rindërtimin e kolagjenit dhe eliminimin e radikalëve të lirë, përgjegjës për plakjen e parakohshme të lëkurës.

Testuar dermatologjikisht / Rezistent ndaj ujit. Kapaciteti 50ml

Mjafton nje aplikim i thjeshte ne fytyre, qafe dhe dekolte para ekspozimit ndaj diellit. Ju duhet ta riaplikoni pas notit apo fshierjes.

Fleta e të dhënave

Pesha 50 ml

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: