Krem Dite LR me Aloe Vera

17751

3 090 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Krem Dite LR me Aloe Vera 

Kujdesi per fytyren Aloe Vera!

Krem dite & krem nate, pervec perqindjes se larte, 50% Aloe Vera jane te pasuruar edhe me ekstrakte BIO ulliri.

Trajtoni lekuren tuaj me keto produkte per lekure te Hidratuar, Ushqyer, Elastike, Rigjeneruar

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Krem Dite LR me Aloe Vera 

Kujdesi per fytyren Aloe Vera!

Krem dite & krem nate, pervec perqindjes se larte, 50% Aloe Vera jane te pasuruar edhe me ekstrakte BIO ulliri.

Trajtoni lekuren tuaj me keto produkte per lekure te Hidratuar, Ushqyer, Elastike, Rigjeneruar

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: