Krem per Syte LR me Aloe Vera

18327

3 190 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Krem per Syte LR me Aloe Vera

Trajtues eksluziv per zonen e ndjeshme te syve.

Hidratim intensiv me ekstrakte ulliri Bio 

Me ndihmen e Haloxyl gjallerohet zona rreth syve intensivisht

Aplikojeni lehtesisht ne mengjes dhe ne mbremje me levizje rrethore rreth zones se syve 

Sasia eshte 15ml me Aloe Vera

Gjinia Unisex
Marka LR

Më shumë informacion

Krem per Syte LR me Aloe Vera

Trajtues eksluziv per zonen e ndjeshme te syve.

Hidratim intensiv me ekstrakte ulliri Bio 

Me ndihmen e Haloxyl gjallerohet zona rreth syve intensivisht

Aplikojeni lehtesisht ne mengjes dhe ne mbremje me levizje rrethore rreth zones se syve 

Sasia eshte 15ml me Aloe Vera

Fleta e të dhënave

Gjinia Unisex
Marka LR

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: