LR Aloe Vera Krem Dielli me Faktor Mbrojtes SPF 50

19230

3 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Aloe Vera Krem Dielli me Faktor Mbrojtes SPF 50

Krem kunder diellit me 40% perberje Aloe Vera

Me faktor mbrojtes SPF 50 per te gjitha llojet e ndjeshme te lekures

Kunder ujit dhe me faktor mbrojtes kunder rrezeve te forta te diellit UVa+UVB

Kremi eshte produkt i markes LR, perdoret edhe per lekuren e femijeve

Perdoreni 20 minuta para se te ekspozoni fytyren ne diell

Marka LR

Më shumë informacion

Aloe Vera Krem Dielli me Faktor Mbrojtes SPF 50

Krem kunder diellit me 40% perberje Aloe Vera

Me faktor mbrojtes SPF 50 per te gjitha llojet e ndjeshme te lekures

Kunder ujit dhe me faktor mbrojtes kunder rrezeve te forta te diellit UVa+UVB

Kremi eshte produkt i markes LR, perdoret edhe per lekuren e femijeve

Perdoreni 20 minuta para se te ekspozoni fytyren ne diell

Fleta e të dhënave

Marka LR

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: