Makineri Avulli per Fytyren DSP F-70011

22601

2 690 Lekë

2 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Maske me avull e markes DSP

Modeli F-70011, me pjesen e  daljes se avullit dhe vend per aspirim

E thjeshte per tu perdorur dhe kompatibel me fytyren

2 ne 1, nje maske per te gjithe fytyren dhe nje vetem per pjesen e hundes

Temperature konstante, krijon mjergull qe ndihmon ne lirimin e poreve te lekures dhe pastrimin e tyre

Hidratuese shume e mire, sauna dhe maske shume e mire per rigjenerimin e lekures

Per meshkuj dhe per femra. Mund te perdoret me teper 2-3 here ne jave

Marka DSP
Garancia 1 vit
Rekomandim Home Po

Më shumë informacion

Maske me avull e markes DSP

Modeli F-70011, me pjesen e  daljes se avullit dhe vend per aspirim

E thjeshte per tu perdorur dhe kompatibel me fytyren

2 ne 1, nje maske per te gjithe fytyren dhe nje vetem per pjesen e hundes

Temperature konstante, krijon mjergull qe ndihmon ne lirimin e poreve te lekures dhe pastrimin e tyre

Hidratuese shume e mire, sauna dhe maske shume e mire per rigjenerimin e lekures

Per meshkuj dhe per femra. Mund te perdoret me teper 2-3 here ne jave

Fleta e të dhënave

Marka DSP
Garancia 1 vit
Rekomandim Home Po

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: