Set per Femra Cante+Buzekuq+Dipliner+Manikyr+Rimel NOTE

17409

Set per Femra Cante+Buzekuq+Dipliner+Manikyr+Rimel NOTE

Nje set ideal per te plotesuar koleksionin tuaj te produkteve te make-up it.

Seti permban:

Nje cante per te mbajtur produktet, ngjyre bardhezi.

Nje buzekuq te markes Note.

Nje penel i zi, i markes Note.

Nje manikyr i kuq, i markes Note.

Nje rimel i zi Ultra Volume,i markes Note.

Ideale edhe per dhurate.

Më shumë informacion

Set per Femra Cante+Buzekuq+Dipliner+Manikyr+Rimel NOTE

Nje set ideal per te plotesuar koleksionin tuaj te produkteve te make-up it.

Seti permban:

Nje cante per te mbajtur produktet, ngjyre bardhezi.

Nje buzekuq te markes Note.

Nje penel i zi, i markes Note.

Nje manikyr i kuq, i markes Note.

Nje rimel i zi Ultra Volume,i markes Note.

Ideale edhe per dhurate.

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë