Makine Qethese 7ne 1 Gemei GM-582 Hair and Beard Trimmer

18996

3 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Makine Qethese 7ne 1 Gemei GM-582 Hair and Beard Trimmer

Makine qethese dhe rruajtje Gemei GM-582

7 aksesore te ndryshem per te plotesuar cdo kerkese tuajen per kujdes maksimal

E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunder dhe veshet

Koha e plote e karikimit: 1 ore

Bateri AA e zevendesueshme dhe e rikarikueshme.

Perfshin koka per gjatesi te ndryshme, koke trimer, koke per rruatje.

ka tre koka te cilat rrotullohen.

Pastrohet dhe lahet lehtesisht.

Gjinia Mashkull
Marka Gemei
Fuqia ne Watt 3W / 220-240V
Frekuenca 60Hz
Tipi i Baterise Bateri e Rikarikueshme
Permasat (cm) 16.5 x 4cm

Më shumë informacion

Makine Qethese 7ne 1 Gemei GM-582 Hair and Beard Trimmer

Makine qethese dhe rruajtje Gemei GM-582

7 aksesore te ndryshem per te plotesuar cdo kerkese tuajen per kujdes maksimal

E pershtatshme per qethje, rruatje dhe trimer per hunder dhe veshet

Koha e plote e karikimit: 1 ore

Bateri AA e zevendesueshme dhe e rikarikueshme.

Perfshin koka per gjatesi te ndryshme, koke trimer, koke per rruatje.

ka tre koka te cilat rrotullohen.

Pastrohet dhe lahet lehtesisht.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Gemei
Fuqia ne Watt 3W / 220-240V
Frekuenca 60Hz
Tipi i Baterise Bateri e Rikarikueshme
Permasat (cm) 16.5 x 4cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: