Makine Qethese Fuego YG-90

17946

1 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Makine Qethese Fuego YG-90

Makine qethese Fuego. Per te gjithe meshkujt te cileve ju pelqen te merren me vete.

Kjo makine qethese ju lehteson punen dhe ju kursen kohen.

Me nivele te ndryshme per prerje nga 1mm deri ne 8mm.

Me dizajn te pershtatshem per kapje te qendrueshme dhe te forte.

Punon me kabull te lidhur ose pa te, me bateri te rikarikueshme.

Thika prej celiku.

Me tregues baterie LED.

Ne paketim jane te perfshira edhe karikuesi , nje shishe e vogel me vaj dhe nje furce per pastrim.

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Permasat e prerjes 1mm-8mm

Më shumë informacion

Makine Qethese Fuego YG-90

Makine qethese Fuego. Per te gjithe meshkujt te cileve ju pelqen te merren me vete.

Kjo makine qethese ju lehteson punen dhe ju kursen kohen.

Me nivele te ndryshme per prerje nga 1mm deri ne 8mm.

Me dizajn te pershtatshem per kapje te qendrueshme dhe te forte.

Punon me kabull te lidhur ose pa te, me bateri te rikarikueshme.

Thika prej celiku.

Me tregues baterie LED.

Ne paketim jane te perfshira edhe karikuesi , nje shishe e vogel me vaj dhe nje furce per pastrim.

Fleta e të dhënave

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Permasat e prerjes 1mm-8mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: