Makine Qethese Gemei GM-656

  • 3 muaj garanci

17437

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makin Qethese me Korent dhe me Bateri

Marka: Gemei

Modeli: GM-656

Munde te perdoret edhe pa qen e lidhur ne korent.

Me indikator qe tregon karikimin.

Aksesor te tjere: nje krreher dhe nje furc pastrimi.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Marka: Gemei
  • Garancia: 3 muaj