Makine Qethese Gemei GM-761 Professional Hair Clipper

  FM0057

  2 790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Makine Qethese Gemei GM-761 Professional Hair Clipper

  Makine qethese e markes Gemei model GM-761.

  Makina eshte e specializuara per nje rruajtje sa me te mire.

  Paketimi ka te perfshire fishen per karikim. kreher, furce per pastrim dhe 6 koka per prerje  me shkallezime te ndryshme.

  Koha e karikimit eshte 8 ore. Shumë e thjeshte per t'u perdorur.

  Mban lekuren e bute dhe sensitive edhe pas procesit.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Marka: Gemei
  • Kohezgjatja e baterise: Kohezgjatja e baterise 40 min
  • Fuqia ne Watt: 3W / 220-240 V
  • Frekuenca: 50-60Hz