Makine Qethese Philips QT4002/15

15867

4 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Makine qethese per floket dhe mjekren

Marka: Philips

Modeli: QT4002/15

Modeloni floket dhe mjekren ne menyren qe deshironi shpejt dhe mjaft lehte ne gjatesite 1 mm deri ne 10 mm.

Tehe çeliku qe vetemprihen shume cilesore.

Cepat e kokes se makines jane te rrumbullaket qe pershtatet me te gjitha format e kokes dhe fytyren, por dhe mbron lekuren nga irritimi.

Me korent dhe me bateri te karikueshme.

Nese e lini 10 ore ne karikim mund te punoje deri ne 45 min.

Koka e makinese e levizeshme cka e ben shume te lehte per tu pastruar.

Ju mund ta lani koken edhe me uje te rrjedhshem.

Produkt origjinal Philips me 2 vite garanci

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Kohezgjatja e baterise 45 min

Më shumë informacion

Makine qethese per floket dhe mjekren

Marka: Philips

Modeli: QT4002/15

Modeloni floket dhe mjekren ne menyren qe deshironi shpejt dhe mjaft lehte ne gjatesite 1 mm deri ne 10 mm.

Tehe çeliku qe vetemprihen shume cilesore.

Cepat e kokes se makines jane te rrumbullaket qe pershtatet me te gjitha format e kokes dhe fytyren, por dhe mbron lekuren nga irritimi.

Me korent dhe me bateri te karikueshme.

Nese e lini 10 ore ne karikim mund te punoje deri ne 45 min.

Koka e makinese e levizeshme cka e ben shume te lehte per tu pastruar.

Ju mund ta lani koken edhe me uje te rrjedhshem.

Produkt origjinal Philips me 2 vite garanci

Fleta e të dhënave

Marka Philips
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Kohezgjatja e baterise 45 min

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: