Makine Qethese Remington HC5018 E51

  • 2 vjet garanci

15730

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makine qethese

Marka: Remington

Modeli: HC5018 E51

Kjo makine permban 5 krehera per prerjen e flokeve me madhesi te ndryshme (3mm, 6mm, 9mm, 12mm dhe 18 mm).

Pershtatet me format e kokes.

Ne paketim perfshihet: Makina qethese, 5 krehera qethes, nje kreher per krehjen e flokeve, 2 furca pastrimi per qafen dhe kapak mbrojtes.

Me brisqe celiku te avancuar qe vete-mprehen.

Dimensione: 14,7 x 7,7 x 22,6 cm 

Pesha: 998 g

Punon me korent.

Pa vendosur kreherat qethes, kjo makine mund te shkurtoje floket 0.5mm (ne qofte se e perdorni pingul mbi lekure).

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Marka: Remington
  • Garancia: 2 vjet