Makine Qethje Braun BT3040 Beardtrim

  • 1 vit garanci

19899

6 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makine qethjeje Braun modeli BT3040

Per mjekren dhe floket tuaj

Me 39 nivele rregullimi te prerjes per nje rezultat me te mire

Me prerese cilesi mjaft e mire qe rregullon floket tuaj me gjatesine qe deshironi

Kreheri preres i flokeve 1-10mm ndersa per mjekren 11-20 mm

Punon deri ne 60 minuta pa ndaluar me nje te karikuar te vetme prej 8 oresh

Pastrohet ne uje te rrjedhshem pa veshtiresi

Se bashku me makinen vjen edhe brisku Gillete dhurate

Me ekran LED qe tregon ngarkimin ne menyre qe ju te jeni te informuar gjithmone

Ne paketim do te gjeni gjithashtu dy kreher me gjatesi fikse prerje 1 dhe 2 mm, nje me te shkurter 1-10mm per mjekren.

  • Specifikimet
  • Marka: Braun
  • Garancia: 1 vit