Makine Qethje Braun BT5010 Black Matt

18100

6 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Makine Qethje Braun BT5010 Black Matt

Makine qethje e markes Braun BT5010.

Kurseni kohe dhe arrini rezultatet e pritura pa shume mundim.

Makina eshte me bateri dhe i duhen tete ore qe te ngarkohet plotesisht.

Modeli dhe koka e makines jane teper te manovrueshme.

Perdoret ne te thate.

Gjatesia minimale e floket eshte 1mm

Pastrohet lehtesisht.

Paketimi permban: furce per pastrim dhe nje shishe te vogel vaji.

Garancia 1 vit
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 40 min

Më shumë informacion

Makine Qethje Braun BT5010 Black Matt

Makine qethje e markes Braun BT5010.

Kurseni kohe dhe arrini rezultatet e pritura pa shume mundim.

Makina eshte me bateri dhe i duhen tete ore qe te ngarkohet plotesisht.

Modeli dhe koka e makines jane teper te manovrueshme.

Perdoret ne te thate.

Gjatesia minimale e floket eshte 1mm

Pastrohet lehtesisht.

Paketimi permban: furce per pastrim dhe nje shishe te vogel vaji.

Fleta e të dhënave

Garancia 1 vit
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 40 min

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: