Makine Qethje Braun HC 5050 Hairclip

  • 1 vit garanci
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Makine Qethje Braun HC 5050 Hairclip Shiko te zmadhuar

MD0135

4 990 Lekë

5 990 Lekë

-1 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makine Qethje Braun HC 5050 Hairclip

Makine qethje e markes Braun HC 5050.

Kurseni kohe dhe arrini rezultatet e pritura pa shume mundim.

Makina eshte me bateri dhe i duhen tete ore qe te ngarkohet plotesisht.

Modeli dhe koka e makines jane teper te manovrueshme.

Perdoret ne te thate.

Mund te realizoni deri ne 17 gjatesi te ndryshme.

Pastrohet lehtesisht.

Paketimi permban: dy koka, furce per pastrim dhe nje shishe te vogel vaji.

  • Specifikimet
  • Marka: Braun
  • Garancia: 1 vit
  • Kohezgjatja e baterise: 50min