Makine Rroje 3ne1 Gemei GM-572 Rechargeable Shaver and Trimmer Set

  I ri

  Add to wishlist

  Makine Rroje 3ne1 Gemei GM-572 Rechargeable Shaver and Trimmer Set Shiko te zmadhuar

  FM0046

  1 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Makine Rroje 3ne1 Gemei GM-572 Rechargeable Shaver and Trimmer Set

  Makine rroje e markes Gemei modeli GM-572 Rechargeable

  3 ne 1: Nje koke per qethjen e flokeve ne gjatesi te ndryshme nje permjekren dhe nje per hundet dhe te vesheve.

  Me tehe te mprehta dhe te qendrueshme per nje rruajtje perfekte

  Prereset jane material mjaft praktik dhe i pershtatshem me fytyren, nuk nxihet Stainless steel

  Ka performance te larte dhe nuk ben shume zhurme gjate kohes qe e perdorni

  Dizenjo unik me rrotullim ne te kunderten e akrepave, per heqjen e qimeve te padeshiruara 

  Karikohet per 8 ore dhe perdoret pa u vendosur ne prize

  • Specifikimet
  • Marka: Gemei
  • Materiali : Stainless
  • Tipi i Baterise: Bateri e Rikarikueshme