Makine Rroje 3ne1 Gemei GM-589

  • 1 muaj garanci
Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Makine Rroje Gemei 3 ne 1 GM-589 Shiko te zmadhuar

21073

1 290 Lekë

1 590 Lekë

-300 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makine Rroje Gemei 3 ne 1 GM-589

Makine rroje e markes Gemei modeli GM-589 Rechargeable

3 ne 1: Nje koke per prerjen e flokeve ne gjatesi te ndryshme nje per mjekren dhe nje per hundet dhe veshet

Me tehe te mprehta dhe te qendrueshme per nje rruajtje perfekte

Prereset jane material mjaft praktik dhe i pershtatshem me fytyren

Ka performance te larte dhe nuk ben shume zhurme gjate kohes qe e perdorni

- Voltazhi: 220-240V 50/60Hz

- Fuqia: 3W

- E rikarikueshme

- Koha e karikimit: 8 ore

- Koha e perdorimit: deri ne 1 ore

- Dimensionet: 15 x 3.5 cm

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Marka: Gemei
  • Garancia: 1 muaj
  • Tipi i Baterise: Bateri e Rikarikueshme