Makine Rroje 3ne1 Gemei GM-789 Rechargeable Shaver and Clipper Set

  FM0047

  1 790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Makine Rroje 3ne1 Gemei GM-789 Rechargeable Shaver and Clipper Set

  Makine rroje e markes Gemei modeli GM-789 Rechargeable

  3 ne 1: Nje koke per prerjen e flokeve ne gjatesi te ndryshme nje per mjekren dhe nje per hundet dhe veshet

  Me tehe te mprehta dhe te qendrueshme per nje rruajtje perfekte

  Prereset jane material mjaft praktik dhe i pershtatshem me fytyren

  Ka performance te larte dhe nuk ben shume zhurme gjate kohes qe e perdorni

  • Specifikimet
  • Marka: Gemei
  • Tipi i Baterise: Bateri e Rikarikueshme