Makine Rroje Braun 150-S1

18099

4 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Makine Rroje Braun 150-S1

Makine rroje e markes Braun 150-S1.

Kurseni kohe dhe arrini rezultatet e pritura pa irrituar lekuren tuaj.

Makina eshte me bateri dhe i duhen tete ore qe te ngarkohet plotesisht.

Me dy butona per fikjen dhe ndezjen.

Modeli dhe koka e makines jane teper te manovrueshme.

Perdoret ne te thate.

Lahet lehtesish me uje.

Paketimi permban: qese mbrojtese, furce per pastrim dhe nje shishe te vogel vaji.

Marka Braun
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 100-240V

Më shumë informacion

Makine Rroje Braun 150-S1

Makine rroje e markes Braun 150-S1.

Kurseni kohe dhe arrini rezultatet e pritura pa irrituar lekuren tuaj.

Makina eshte me bateri dhe i duhen tete ore qe te ngarkohet plotesisht.

Me dy butona per fikjen dhe ndezjen.

Modeli dhe koka e makines jane teper te manovrueshme.

Perdoret ne te thate.

Lahet lehtesish me uje.

Paketimi permban: qese mbrojtese, furce per pastrim dhe nje shishe te vogel vaji.

Fleta e të dhënave

Marka Braun
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 100-240V

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: