Makine Rroje Braun 170s-1

14074

6 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Makine rroje Braun

Modeli: 170s

Seria: 1

Punon me korent dhe bateri te karikueshme. Punon me bateri deri ne 30 minuta.

Arrini rezultatet e pritura pa irrituar lekuren tuaj

I papershkueshem nga uji dhe mund lahet lehtesisht.

Fuqia: 100 - 240 V

Paisje me dizajn unik .

Pako permban:

Makine rroje

Vaj per makinen

1 karikues

1 furce pastrimi.

Gjinia Mashkull
Marka Braun
Garancia 1 vit
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 30 min

Më shumë informacion

Makine rroje Braun

Modeli: 170s

Seria: 1

Punon me korent dhe bateri te karikueshme. Punon me bateri deri ne 30 minuta.

Arrini rezultatet e pritura pa irrituar lekuren tuaj

I papershkueshem nga uji dhe mund lahet lehtesisht.

Fuqia: 100 - 240 V

Paisje me dizajn unik .

Pako permban:

Makine rroje

Vaj per makinen

1 karikues

1 furce pastrimi.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Braun
Garancia 1 vit
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 30 min

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: