Makine Rroje Braun 790CC-4

  • 1 vit garanci

18583

32 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makine Rroje Braun 790CC-4

Nje makine rroje Smart e markes Braun model 790CC-4

Rruajtje me nje rezultat te jashtezakonshem per shkak te nivelit 7 te serise se markes.

Makina ka nje koke ekstra te holle me 4 elemente rruajtje secila e specializuar per funksione te ndryshme en prerjen e mjekres.

Me 5 nivele rruajtje, ku ju mund te zgjidhni ate qe deshironi me ane te butonit ne te djathte

Nje tjeter vecanti e makines eshte se mban me shume qime ne makine gjate procesit te rruajtjes pa patur nevoje te lirohet shume shpesh

Pastrohet thjeshte me rrjedhje uji dhe ngjan si e re cdo dite Per shakk te baterise jetegjate ju mund te rruheni deri ne 50 minuta pa e karikuar makinen.

Mban lekuren e bute dhe sensitive edhe pas procesit.

  • Specifikimet
  • Marka: Braun
  • Garancia: 1 vit