Makine rroje dhe qethese Remington PG6030

2150

5 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Makine rroje dhe qethese Remington PG6030 

Kjo paisje personale e vecante dhe pa kordon, vjen e plote , me 6 pjese te ndryshme duke ju lejuar te stiloni floket tuaj dhe per rruajtje te lehte

Brisqe te veshura me titan

Brisqe qe vetemprehen

4 koka te ndryshme: prerese e gjere per linjat e mprehta| trimer i detajuar per prerje 0.2mm | prerese mini flete | trimer per hunde, vesh dhe vetulla

5 kreher fiks per prerje 1.5 - 12mm

1 kreher i ndryshueshem per prerje 2 - 16 mm

I rikarikueshem , perdoret 40minuta vetem me bateri

Drite treguese karikimi

Produkt origjinal

Gjinia Mashkull
Marka Remington
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 40 min
Permasat e prerjes 1,5mm-16mm

Më shumë informacion

Makine rroje dhe qethese Remington PG6030 

Kjo paisje personale e vecante dhe pa kordon, vjen e plote , me 6 pjese te ndryshme duke ju lejuar te stiloni floket tuaj dhe per rruajtje te lehte

Brisqe te veshura me titan

Brisqe qe vetemprehen

4 koka te ndryshme: prerese e gjere per linjat e mprehta| trimer i detajuar per prerje 0.2mm | prerese mini flete | trimer per hunde, vesh dhe vetulla

5 kreher fiks per prerje 1.5 - 12mm

1 kreher i ndryshueshem per prerje 2 - 16 mm

I rikarikueshem , perdoret 40minuta vetem me bateri

Drite treguese karikimi

Produkt origjinal

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Remington
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 40 min
Permasat e prerjes 1,5mm-16mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: