Makine Rroje Gemei GM-6600 Rechargeable Shaver

  FM0045

  2 590 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Makine Rroje Gemei GM-6600 Rechargeable Shaver

  Nje makine rroje e markes Gemei model GM-6600

  Pret qimet me gjatesi te ndryshme ne te gjithe pjeset e fytyres, mjekren, mustaqet etj

  Makina perbeet nga 3 koka ne formen e nje trekendeshi

  Me dopjo unaza prerese material qe nuk nxihen (Stainless Steel) qe ndihmojne per nje rruajtje te lehte dhe pa dhimbje

  Makina pastrohet lehte .per shkak te levizjes se pjeseve

  Fuqia 220-240V 50/60Hz 2W

  • Specifikimet
  • Marka: Gemei
  • Fuqia ne Watt: 220-240V 50/60Hz 2W