Makine Rroje Gemei GM-8700 Rechargeable Shaver

18995

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Makine Rroje Gemei GM-8700 Rechargeable Shaver

Nje makine rroje e markes Gemei model GM-8700.

Makina ka dy koka te specializuara per nje rruajtje sa me te mire.

Paketimi ka te perfshire koken rezerve, fishen e karikimit dhe furcen per pastrim.

Bateria mban deri ne 8 ore pune.

Mban lekuren e bute dhe sensitive edhe pas procesit.

Gjinia Mashkull
Marka Gemei
Kohezgjatja e baterise 8 ore
Fuqia ne Watt 3W / 220-240 V
Frekuenca 50/60 HZ
Tipi i Baterise Bateri e Rikarikueshme
Permasat (cm) 13.0 x 5.0 x19.0 cm

Më shumë informacion

Makine Rroje Gemei GM-8700 Rechargeable Shaver

Nje makine rroje e markes Gemei model GM-8700.

Makina ka dy koka te specializuara per nje rruajtje sa me te mire.

Paketimi ka te perfshire koken rezerve, fishen e karikimit dhe furcen per pastrim.

Bateria mban deri ne 8 ore pune.

Mban lekuren e bute dhe sensitive edhe pas procesit.

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Gemei
Kohezgjatja e baterise 8 ore
Fuqia ne Watt 3W / 220-240 V
Frekuenca 50/60 HZ
Tipi i Baterise Bateri e Rikarikueshme
Permasat (cm) 13.0 x 5.0 x19.0 cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: