Makine Rroje per Trupin Philips BG2024/15

  • 2 vjet garanci

NP0315

5 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makine rroje per trupin

Marka: Philips

Modeli: BG2024/15

Kjo makine gjithashtu mund te perdoret edhe per mjekren.

100 % i papershkueshem nga uji.

Pret qimet deri ne 3 mm.

Koka te ndryshme per rezultate optimale.

Punon me korend dhe bateri te karikueshme.

Nese makina karikohet 8 ore kohezgjatja e baterise eshte deri ne 50 ore .

Tehe prej celiku qe nuk ndryshket.

Mund ta perdorni lehtesisht edhe ne dush.

Tehe te dizenjuara per te mos irrituar lekuren.

  • Specifikimet
  • Marka: Philips
  • Garancia: 2 vjet
  • Kohezgjatja e baterise: 50 ore