Masazhator Relax&Tone

  • 3 muaj garanci

17750

1 690 Lekë

2 190 Lekë

-500 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Masazhator Relax & Tone

Menyra me e thjeshte per tu tonifikuar dhe per tu relaksuar njekohesisht.

Rrotullim 360 grade me nje vibrim prej 2500 heresh per minut.

4 koka te ndryshme me funksione unike per mireqenien tuaj.

Koka e dallgesuar per masazh te thelle dhe tonifikim te muskujve.

Koka e sheshte per te hequr tensionin e akumuluar tek gjymtyret e ngurtesuara.

Koka e ashper per te hequr qelizat e vdekura te lekures.

Koka me kokrriza te medha ndihmon per te perhapur locionet ne lekure dhe ju jep nje ndjesi relaksi.

Rrjeta e zeze perdoret posacerisht per te parandaluar floket ne makineri.

Mund te rregulloni lehtesisht forcen e vibrimit te masazhit fale rrotes tek mbajtesja.

Lamtumire dhimbjeve muskulare me Relax & Tone.

 

  • Specifikimet
  • Marka: Relax & Tone
  • Garancia: 3 muaj