Mask 24K Gold per Fytyren Tubet

18263

600 Lekë

-45%

1 090 Lekë

Add to wishlist

Mask 24K Gold per Fytyren Tubet

Maske per fytyren me efekte te kenaqshme per nje lekure te paster dhe te bardhe.

Kjo maske ka ne perberjen e saj vitaminen E, ekstrakte te trendafilit, ekstrakte te lules Witch hazel dhe 24K Gold.

Efektet kryesore te saj jane:

Ndihmon ne heqjen e pikave te zeza.

Ngushton dhe mbyll poret.

Ndihmon ne zbardhjen e lekures.

Aplikimi:

Me nje peshqire te ngrohte mbuloni fytyren per 3 min, kjo ndihmon ne hapjen e poreve.

Aplikoni masken dhe mbajeni per 10 -15 minuta derisa te thahet.

Hiqeni masken si te ishte nje ngjitese dhe shpelani fytyren me uje per nje pastrim te plote.

Më shumë informacion

Mask 24K Gold per Fytyren Tubet

Maske per fytyren me efekte te kenaqshme per nje lekure te paster dhe te bardhe.

Kjo maske ka ne perberjen e saj vitaminen E, ekstrakte te trendafilit, ekstrakte te lules Witch hazel dhe 24K Gold.

Efektet kryesore te saj jane:

Ndihmon ne heqjen e pikave te zeza.

Ngushton dhe mbyll poret.

Ndihmon ne zbardhjen e lekures.

Aplikimi:

Me nje peshqire te ngrohte mbuloni fytyren per 3 min, kjo ndihmon ne hapjen e poreve.

Aplikoni masken dhe mbajeni per 10 -15 minuta derisa te thahet.

Hiqeni masken si te ishte nje ngjitese dhe shpelani fytyren me uje per nje pastrim te plote.

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

<