Cmim i reduktuar! Maske per Fytyren Whitening Gold Caviar

Maske per Fytyren Whitening Gold Caviar

18380

765 Lekë

-45%

1 390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Maske per Fytyren Whitening Gold Caviar

Maske gold per fytyren, me havjar.

Nje maske cilesore e cila ndihmon ne riperteritjen e lekures.

Ne perberjen e saj ka vitaminen A dhe E te cilat ndihmojne ne rivitalizimin e lekures dhe ruajtjen e balances se hidratimit.

Pastron poret ne thellesi nga yndyra e tepert dhe papastertite.

Maska eshte anti akne, heq pikat e zeza si dhe ndihmon ne tkurrjen apo mbylljen e poreve.

Ne momentin qe perdoret rregullisht lekura eshte e paster, e bute dhe e fresket me nje pamje plot shkelqim.

Aplikohet lehtesisht ne te gjithe fytyren duke shmangyr pjesen e syve dhe te buzeve.

Mbahet derisa te jete thare plotesisht. Hiqet lehtesisht dhe me pas shpelani fytyren per te hequr te gjitha pjeset e mbetura.

Më shumë informacion

Maske per Fytyren Whitening Gold Caviar

Maske gold per fytyren, me havjar.

Nje maske cilesore e cila ndihmon ne riperteritjen e lekures.

Ne perberjen e saj ka vitaminen A dhe E te cilat ndihmojne ne rivitalizimin e lekures dhe ruajtjen e balances se hidratimit.

Pastron poret ne thellesi nga yndyra e tepert dhe papastertite.

Maska eshte anti akne, heq pikat e zeza si dhe ndihmon ne tkurrjen apo mbylljen e poreve.

Ne momentin qe perdoret rregullisht lekura eshte e paster, e bute dhe e fresket me nje pamje plot shkelqim.

Aplikohet lehtesisht ne te gjithe fytyren duke shmangyr pjesen e syve dhe te buzeve.

Mbahet derisa te jete thare plotesisht. Hiqet lehtesisht dhe me pas shpelani fytyren per te hequr te gjitha pjeset e mbetura.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: