Mini masazhator imetec ML4-200

Shëno vlerësimin tënd

Mini masazhator imetec ML4-200

Mini masazhator imetec ML4-200

  • 6 muaj garanci

IM0109

2 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mini masazhator imetec ML4-200

Masazhatori më praktik dhe i vogël që kini hasur

Eshtë me tre këmbë të cilat masazhojne trupin

Përmasa dhe vendi i kapjes e bëjnë ideal për t'u masazhuar me lehtësi

Produkt cilesor dhe markë origjinale italiane

Ka buton fikje, ndezje

Punon me tre bateri 5AAA të cilat nuk i ka të përfshira në paketim

Produkt origjinal

 

  • Specifikimet
  • Marka: Imetec
  • Garancia: 6 muaj

Pershtatja e produktit

Pasi ta ruani produktin e pershtatur, kujtohuni ta shtoni ne shporten tuaj.

loader

* fusha te detyrueshme