Makine Qethese Gemei 8ne1

  • 3 muaj garanci

13337

2 490 Lekë

2 990 Lekë

-500 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makine qethese Gemei GM-581

8 aksesore te ndryshem per te plotesuar cdo kerkese tuajen per kujdes maksimal

E pershtatshme per qethje, heqjen e mjekres dhe trimer per hunder dhe veshet

Koha e plote e karikimit: 5 ore

Punon 40 min me bateri

Perfshin koka per gjatesi te ndryshme, koke trimer, koke per heqjen e mjekres, vaj, furce pastrimi, si dhe kreher. 

Drite LED qe tregon mbarimin e karikimit. 

  • Specifikimet
  • Garancia: 3 muaj
  • Kohezgjatja e baterise: Kohezgjatja e baterise 40 min