Makine Rroje Braun 320 S-4 + Dhurate Depilator SE 5580

  • 1 vit garanci

21723

7 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Nje set per meshkuj dhe femra

Makine rroje Braun modeli 320 S-4 dhe nje depilator dhurate

Me karikim perreth 1 ore qe zgjat 45 minuta pune

Me 3 funksione, per qime te gjata, per te shkurter dhe prerjen e mjekres shume efikase

Per rehati makimale ne perdorim dhe per lekure te bute

Falë sistemit të përmirësuar Triple ActionFreeFloat dhe shpejtësisë motorike Seria 3 jo vetëm siguron performancë të mirë të rruajtjes e mjekres por ofron edhe lekure te bute

Kryejne procesin e heqjes se qimes ne siperfaqe te lagesht dhe te thate

E fundit por jo më pak e rëndësishme, Seria 3 kombinon dizajnin me famë botërore Braun me cilësinë më të lartë te markes

Drita LED qe tregon gjendjen e baterise

Zgjedhja automatike e tensionit 100-240V

SensoFoil për një rruajtje më të efektshme

Sistemi Triple Action Cutting

Tre elementë prerës që lëvizin në mënyrë të pavarur

Tre elementë prerës që lëvizin në mënyrë të pavarur përshtaten me çdo kontur të fytyrës dhe në mënyrë efektive presin flokët e gjata dhe të shkurtra 

+Depilator i markes Braun model 5580 per kembet trupin dhe fytyren

Heq edhe qimet me te shkurtra ne te gjithe trupin

I largon ato butesisht pa acaruar lekuren 

40 prerese te projektuara per heqjen efikase te qimes deri ne 0.5 mm

Koke e rrotullueshme qe te pershtatet me mire me koturet e trupit per rehati dhe thellesi maksimale

Me dy nivele shpejtesie ngjyre e bardhe me roze, me drite per te pare me mire qimen.

Me funksion masazhues dhe dizenjo ergonomik Lahet lehte edhe ne uje te rrjedhshem

  • Specifikimet
  • Marka: Braun
  • Garancia: 1 vit