NT 300-HI Man First Cut Imetec

Shëno vlerësimin tënd

NT 300-HI Man First Cut Imetec

NT 300-HI Man First Cut Imetec

  • Garanci ne cilesi
  • Nderrim Direkt

IM0204

1 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makine rroje per hundet dhe veshet

Koka te pershtatshme per nje pamje te bukur dhe te rregullt

Kokat lahen me uje pa rrezikuar te demtohen

  • Specifikimet
  • Marka: Imetec
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Tipi i Makines: Per Hunden & Veshet
  • Lloji i Makines: Me Bateri AA
  • Nderrim Direkt: Nderrim Direkt