Parfum Mademoiselle Ricci ne 3 Sasi

Shëno vlerësimin tënd

Parfum Mademoiselle Ricci ne 3 Sasi

Parfum Mademoiselle Ricci ne 3 Sasi

  • Garanci ne cilesi

5 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mademoiselle Ricci është një fragrancë me aromë luledh dhe të drurit të myshkut.

Ajo është perfekte për vajzat e reja duke përcjell nota freskie dhe butësie.

Notat më të larta të Mademoiselle Ricci janë aroma e trëndafilit të egër dhe ajo e piperit të kuq, duke u pasuar nga notat e mesme të nerium oleandrës dhe dafinës, ndërkohë që notat bazë të saj janë druri I bardhë dhe myshku.

Kjo fragrancë është ideale për tu përdorur në ҫdo rast.

Vjen ne 3 sasi:

-Mademoiselle Ricci EDP 30 ML Vapo;

-Mademoiselle Ricci EDP 50 ML Vapo;

-Mademoiselle Ricci EDP 80 ML Vapo;

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Marka: Mademoiselle Ricci
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Produkt Origjinal: Produkt Origjinal