Cmim i reduktuar! Set per Femra Bright Crystal by Versace

Set per Femra Bright Crystal by Versace

24765

Versace

Nje set me tre perberes nga Versace

Per femra qe duan te ndjehen si kristal qe shkelqen

Crystal Noirl Eau de Toilette 90 ml
Crystal Noir Rollerball, 10 ml
Crystal Noir Xhel per dushi, 150 ml

Nje arome qe permban ekstrakte drithërash shege, yuzu, magnolia, lule zambak 

Nje set qe nuk duhet te mungoje kete pranvere per femrat

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Gjinia Femer
Marka Versace
Produkt Origjinal Produkt Origjinal
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Nje set me tre perberes nga Versace

Per femra qe duan te ndjehen si kristal qe shkelqen

Crystal Noirl Eau de Toilette 90 ml
Crystal Noir Rollerball, 10 ml
Crystal Noir Xhel per dushi, 150 ml

Nje arome qe permban ekstrakte drithërash shege, yuzu, magnolia, lule zambak 

Nje set qe nuk duhet te mungoje kete pranvere per femrat

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer
Marka Versace
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

22 produkte te tjere ne te njejten kategori: