Cmim i reduktuar! Set Parfume & Locion per Trupin  Rich Man

Set Parfume & Locion per Trupin  Rich Man

31000

Set Parfume & Locion per Trupin  Rich Man

Krijuar me arome orientale, freski dhe arome e kendshme

Arome nga lulet levander dhe fruti i dardhes

Arome sensuale me elemente nga druri natyral

Më shumë informacion

Set Parfume & Locion per Trupin  Rich Man

Krijuar me arome orientale, freski dhe arome e kendshme

Arome nga lulet levander dhe fruti i dardhes

Arome sensuale me elemente nga druri natyral

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

13 produkte te tjere ne te njejten kategori: