Cmim i reduktuar! Set per Meshkuj Pour Homme Dylan Blue

Set per Meshkuj Pour Homme Dylan Blue

24767

Versace

Set per Meshkuj Pour Homme Dylan Blue

Versace Pour Homme Dylan Blue aromë drurësh me ton të freskët të ujit dhe arome bergamoti

Pour Homme Dylan Blue do të shtojë shkëlqimin tuaj të stilit dhe origjinalitetin.

Seti permban 

-Eau de Toilette, 100ml

-BlueXhel per dush 150 ml

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Gjinia Mashkull
Marka Versace
Produkt Origjinal Produkt Origjinal
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Set per Meshkuj Pour Homme Dylan Blue

Versace Pour Homme Dylan Blue aromë drurësh me ton të freskët të ujit dhe arome bergamoti

Pour Homme Dylan Blue do të shtojë shkëlqimin tuaj të stilit dhe origjinalitetin.

Seti permban 

-Eau de Toilette, 100ml

-BlueXhel per dush 150 ml

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Versace
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë