Cmim i reduktuar! Set per Meshkuj Versace Eros

Set per Meshkuj Versace Eros

24768

Versace

Set per Meshkuj Versace Eros

Per nje arome qe terheq dhe zgjat.

Seti permban 4 produkte

-Parfum EDT 100ML

-EDT Roll spray 100ml

-After Shave 100ml

-Xhel per dush 100ml

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Gjinia Mashkull
Marka Versace
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Set per Meshkuj Versace Eros

Per nje arome qe terheq dhe zgjat.

Seti permban 4 produkte

-Parfum EDT 100ML

-EDT Roll spray 100ml

-After Shave 100ml

-Xhel per dush 100ml

Te gjitha produktet e setit jane ORIGJINALE te markes

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull
Marka Versace

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 5 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

Produktet që keni parë