Pjaster Imetec B15 50

Shëno vlerësimin tënd

Pjaster Imetec B15 50

Pjaster Imetec B15 50

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IM0116

4 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Pjaster Imetec B15 50

Pjaster Imetec Bellisima

Pllaka qe ofrojne nje mbyllje te sigurt per drejtim sa me te mire te flokeve 10 nivele temperature nga 140oC deri ne 230oC

Pllaka nano qeramike

Sistem i shpejte ngrohje, gati per t'u perdorur ne pak sekonda

I dizenjuar me ane te rrumbullakta per stilim te flokeve edhe me onde

Dimensione: 30 x 4 x 13,4 cm. 

  • Specifikimet
  • Marka: Imetec
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Pllaka : Pllaka Qeramike
  • Ionizues: Ionizues
  • Kabell rrotullues: Kabell rrotullues
  • Mbrojtje nga nxehtesia: Mbrojtje nga nxehtesia