Pjaster Bellissima Imetec B21 100

  • 1 vit garanci
  • Servis i Garantuar

10194

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Pjaster Bellissima Imetec B21 100.

Pllaka qe ofrojne nje mbyllje te sigurt per drejtim sa me te mire te flokeve.

Nivele temperature nga 100oC deri ne 210oC.

Pllaka nano qeramike.

Sistem i shpejte ngrohje, gati per t'u perdorur ne pak sekonda

I dizenjuar me ane te rrumbullakta per stilim te flokeve.

Produkt origjinal.

  • Specifikimet
  • Marka: Imetec
  • Garancia: 1 vit
  • Servis i Garantuar: Servis i Garantuar
  • Pllaka : Pllaka Qeramike
  • Ionizues: Ionizues
  • Kabell rrotullues: Kabell rrotullues