Pjaster Bellissima Imetec B26 100 Large

  21430

  5 990 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Piaster e markes Imetec modeli B26 Large

  Per floke te gjate dhe te dendur, me pllaka te medha

  Me pllaka qeramike qe nuk demtojne flokun dhe japin rezultate te shkelqyera

  Pllakat shperndajne temperaturen ne menyre te njetrajtshme 

  Mbron floket fale kontrollit termik me 4 nivele temperature

  Nga 160 ° C në 230 ° C, sistem i shpejte ngrohje

  • Specifikimet
  • Marka: Imetec
  • Nivele te temperatures: 4 nivele te temperatures
  • Materiali : Pllaka qeramike
  • Permasat (cm): 36.398 x 15.392 x 5.004 cm