Pjaster Gemei GM-2937

  • 3 muaj garanci

18432

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Pjaster Gemei GM-2937

Nje pjaster profesionale e markes Gemei model GM-2937 

Me nivel temperature sipas deshires nga 140ºC ne 200ºC, ngrohet shpejt, filloni pune 60 sekonda pasi keni ndezur pajisjen.

Kabell i gjate dhe i rrotullueshem 360º

Plallkat jane me veshje qeramike

Stiloni ne menyre ideale flokët tuaj, lirshëm dhe pa demtime

Do te keni floke te shndritshem dhe te bute ne cdo kohe

  • Specifikimet
  • Marka: Gemei
  • Garancia: 3 muaj
  • Permasa: 32X9cm
  • Kabell rrotullues: Kabell rrotullues
  • Materiali : Qeramike