Pjaster Profesional Gemei GM-2955

  • 3 muaj garanci

18451

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Pjaster Profesional Gemei GM-2955

Nje pjaster profesionale e markes Gemei model GM-2955

Me nivel temperature sipas deshires deri ne 200 grade

Kabell i gjate 180 cm

Plallkat jane me veshje qeramike

Stiloni ne menyre ideale flokët tuaj, lirshëm dhe pa demtime

E pershtatshme per te gjithe llojet e flokut

  • Specifikimet
  • Marka: Gemei
  • Garancia: 3 muaj
  • Gjatesia e kordonit: 180 cm