Pjaster & Stilues Flokesh Braun ST570 MN

  • 1 vit garanci

18034

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Pjaster & Stilues Flokesh Braun ST570 MN

Pjasteri Braun ST570 MN eshte nje pjaster me nje dizajn te thjeshte dhe te bukur.

Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete pjaster por eshte modele te ndryshme te ondeve dhe kacurrelave.

Me nje ngrohje te shpejte deri ne 200o dhe me pllaka qeramike, ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume kohe.

Pllaka qeramike, qe nuk demtojne flokun tuaj.

Gati per t'u perdorur pas vetem 40 sekondave.

I pershtatshem per t'u marre me vete kudo qe te jeni.

  • Specifikimet
  • Marka: Braun
  • Garancia: 1 vit
  • Pllaka : Pllaka Qeramike
  • Gradacioni : 130-200°C