Qerpik Huda Beauty

18391

270 Lekë

-45%

490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Qerpik Huda Beauty

Qerpike me te gjate dhe me forme per ju per te kompletuar look-un 

I jep nje pamje shume joshese shikimit tuaj.

Te thjeshta ne perdorim dhe shume komode.

Permasa te ndryshme, por edhe te rregullueshme nese i doni me te shkurter, pasi priten lehtesisht. 

Gjatesia eshte 10, 12, 14 mm

Ju nuk do ndjeni fare qe i keni vene, perkundrazi do te ndjeheni seksi dhe terheqese

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Qerpik Huda Beauty

Qerpike me te gjate dhe me forme per ju per te kompletuar look-un 

I jep nje pamje shume joshese shikimit tuaj.

Te thjeshta ne perdorim dhe shume komode.

Permasa te ndryshme, por edhe te rregullueshme nese i doni me te shkurter, pasi priten lehtesisht. 

Gjatesia eshte 10, 12, 14 mm

Ju nuk do ndjeni fare qe i keni vene, perkundrazi do te ndjeheni seksi dhe terheqese

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: