Rrip Dobesimi Vibratone

11790

3 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rrip Dobesimi Vibratone

Vibratone eshte pajisja e duhur per te arritur pamjen tuaj te deshiruar.

Menyra me komode per te humbur kilet e teperta.

Mund ta perdorni nderke qe ju jeni duke punuar, duke lexuar apo duke pare TV.

Dobesimi nuk ka qene asnjehere kaq i lehte!

Vibratone ka 5 nivele shpejtesie.

Menyre manuale & automatike funksionimi.

Pult per te kontrollur shpejtesine dhe menyren e funksionimit.

Fuqia 12V, 1A.

Permasat: 37 x 17 x 11 cm.

Peshon 1300 g

Më shumë informacion

Rrip Dobesimi Vibratone

Vibratone eshte pajisja e duhur per te arritur pamjen tuaj te deshiruar.

Menyra me komode per te humbur kilet e teperta.

Mund ta perdorni nderke qe ju jeni duke punuar, duke lexuar apo duke pare TV.

Dobesimi nuk ka qene asnjehere kaq i lehte!

Vibratone ka 5 nivele shpejtesie.

Menyre manuale & automatike funksionimi.

Pult per te kontrollur shpejtesine dhe menyren e funksionimit.

Fuqia 12V, 1A.

Permasat: 37 x 17 x 11 cm.

Peshon 1300 g

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: